Гарантія та повернення

Компанія гарантує належну якість товару на рівні, що забезпечує його безпечну експлуатацію, та відповідність товару вимогам ДСТУ Б В.2.7-122-2003 (ГОСТ 111-2001)  «Скло листове. Технічні умови» та ДСТУ Б В.2.7-110-2001 (ГОСТ 30698-2000)  «Скло загартоване будівельне. Технічні умови».

Гарантійний строк товару (скла, профілю та друку) складає 5 років з дня виготовлення за умови дотримання Покупцем правил експлуатації. Гарантія розповсюджується на нагрів скла, сонячні промені. Гарантійний строк електричної частини – 1 рік в разі установки стабілізатора напруги. 
На товар (виріб зі скла - фартух) з додатковим фронтальним освітленням обов’язковою умовою для експлуатації є постійна робота витяжки впродовж всього часу роботи варильної поверхні та наявність плінтусу на стільниці.

Гарантія не надається у випадку механічних пошкоджень, що виникли не з вини Продавця; дефектів, викликаних  хімічним чи іншим впливом, не передбаченим загальноприйнятими правилами експлуатації для даного виду товару; впливу агресивного середовища, забруднення, окислення; природного зносу товару.
Контроль недоліків зовнішнього вигляду товару здійснюється замовником, візуально при розсіяному денному світлі або подібного до нього штучному, без прямих сонячних променів на відстані 1м і з нахилом не більше 30 градусів.

Претензії  щодо механічних пошкоджень товару приймаються тільки в момент його приймання.