Скіналі зі скла Полтава – ексклюзивне рішення для вашої кухні

Скіналі – це панель, виготовлена з загартованого скла, що не тільки прикрашає, а й надійно захищає стіни робочої зони кухні від бруду, жиру та інших забруднень. Наша компанія в Полтаві надає послуги з виготовлення та монтажу ексклюзивних кухонних фартухів з загартованого скла.

В нашому асортименті знайдеться варіант, саме для Вашої кухні. Яскраві та ефектні зображення, що гармонічно впишуться в інтер’єр як сучасної так і класичної кухні. Прозорі, однотонні, з зображеннями та інші види панелей, доступні для замовлень.

Чому варто обрати саме наші скіналі в Полтаві

Поява на ринку України кухонних фартухів з загартованого скла викликало неабиякий ажіотаж. Велика кількість переваг такого інноваційного продукту, що отримав назву скіналі, гідно оцінили споживачі, дизайнери інтер’єрів та виробники кухонного гарнітуру.

7 причин обрати нашу компанію:

 • Власне виробництво. Це дозволяє нам з легкістю вкладатися у визначені терміни та стабільно підтримувати високий рівень якості продукції, що виготовляється.
 • Приємні ціни. В нас Ви можете купити скіналі Полтава недорого, адже ми є виробником.
 • Сотні задоволених клієнтів. В нашій компанії працюють виключно висококваліфіковані спеціалісти, які не тільки виготовлять та встановлять кухонний фартух, а й розкажуть як правильно за ним доглядати.
 • Приймаємо замовлення у будь-який зручний для вас час.
 • Висока якість. Ми використовуємо виключно загартоване скло, яке відоме своєю довговічністю та стійкістю до механічних пошкоджень.
 • Екологічно чистий матеріал. Загартоване скло – один з найбільш екологічно чистих та безпечних матеріалів. Не викликає алергічних реакцій та чудово підходить навіть для алергіків.
 • Гарантія по договору. Підчас заміру складається офіційний договір, адже ми впевнені в якості та надійності нашої продукції.

Якщо стандартні панелі з загартованого скла виготовляються однотонними, або з нанесеними зображеннями, то подальшим розвитком стало внутрішнє підсвічування скіналі.

Кухонний фартух з внутрішнім LED- підсвічуванням нашого виробництва відрізняється внутрішнім рівномірним розсіюванням світла по всій площі панелі. Для цього ми використовуємо найкращі фарби та  сучасні LED технології. Фартух з підсвічуванням не відрізняється за своїми експлуатаційними характеристиками від звичайних панелей з загартованого скла. Але, саме завдяки LED підсвічуванню, інтер’єр кухні стане більш яскравим та живим.

Ціна та як замовити скіналі для кухні в Полтаві?

Ціна на скіналі залежить від багатьох факторів, які варто враховувати при замовленні. Проте, найбільше на ціну впливають:

 • Розмір полотна.
 • Товщина скла.
 • Форма.

Враховуючи всі переваги скіналі над іншими методами облицювання стін, ціна повністю виправдана. Точний вимір – запорука якісно та надійно встановленого фартуха, що економить ваші кошти. Наш замірник проведе точний замір, з урахуванням всіх моментів, щоб майбутній фартух ідеально доповнив інтер’єр Вашої кухні.

Загалом процес замовлення можна розбити на кілька етапів:

 1. Залишаєте заявку на нашому сайті, або телефонуєте за номером, вказаним в шапці сайту.
 2. В телефонному режимі обговорюється орієнтовна вартість, умови та терміни виконання робіт.
 3. Виїзд спеціаліста для точного виміру майбутньої панелі та укладення договору.
 4. Узгодження дизайну.
 5. Виготовлення фартуха відповідно до завдання.
 6. Доставка та монтаж готового фартуха для кухні Полтава зі скла.

Дізнатись орієнтовну вартість скіналі Ви можете з легкістю на нашому сайті за допомогою онлайн калькулятора.