Про компанію Фабрика Скіналі Душові

Лідер на ринку з виготовлення та реалізації виробів зі скла: фартух для кухні, скіналі з підсвічуванням та інші вироби зі скла, що створені за найвищими стандартами якості.

 • Засновані в 2009 році, маємо власні підрозділи в Україні та Польщі
 • Власне виробництво
 • Основний офіс та виставкова зала знаходяться у Києві на вул. Автозаводська, 2, на території інституту ім. Бакуля
 • Обов’язковий контроль якості продукції на всіх етапах виробництва
 • Запрошуємо клієнтів в наш цех для перевірки рівня загартування скла, оцінити передачу кольору та якість UV друку
 • Власні автомобілі для швидкої та зручної логістики та спеціалізовані монтажні бригади, що проведуть монтаж в зручний для Вас час
 • В штаті працюють три висококваліфікованих креативних дизайнери, що допоможуть не просто купити фартух на кухню, а реалізувати Ваші ідеї та мрії як в офісі, так і дистанційно.

Ми розуміємо, що продукція і якість представлених нами послуг зобов’язані відповідати найвищим вимогам. Завдяки цьому ми тримаємо на ринку позицію сильної і гідної торгової марки. Ви можете бути впевнені, що всі вкладені кошти в нашу продукцію гарантовано виправдають всі очікування. 5-ти річна гарантія, яку ми надаємо і прописана в контракті з замовником – основний показник якості наших послуг та виробів.

Наша місія – завдяки виробництву скіналі відкрити нові можливості у створені ексклюзивних дизайнерських рішень, вийти на новий рівень комфорту, екологічності і при цьому покращити якість життя та праці своїх працівників.

Ваші вигоди від співпраці з нами

 1. 100% екологічність продукції

Фартух кухонний та інша продукція зі скла не виділяє токсичних речовин та запаху.

 1. Доставка та монтаж в будь-який зручний для вас час.
 1. Безкоштовний замір

Пропонуємо безкоштовний виїзд на заміри

 1. Ціна за 5 хвилин

Орієнтовну ціну можете самостійно розрахувати одразу на сайті за допомогою онлайн калькулятора, або при першій розмові з менеджером

 1. Повний пакет документів

Продукція сертифікована і повний пакет документів надається з гарантією 5 років. Ніякого клопоту.

 1. Подарунки та знижки

При першому оформленні замовлення гарантований подарунок на вибір. 5% знижки на наступні замовлення – гарантовано. Купуючи з сусідом чи другом отримуєте 7%знижки на все.

Власне виробництво гарантує найкращі ціни на ринку!

4 прості кроки і фартух на кухню у Вас

 1. Заповнюєте заявку Замовити замір
 2. Менеджер зв’язується з Вами, уточнює деталі, готує документи та виставляє рахунок
 3. Ви вносите передоплату 70% при замірах, 30% - залишок платежу на монтажі.
 4. Протягом 18 робочих днів виріб у Вас вдома

З кожним роком ми тримаємо впевнену лідируючу позицію у виробництві продукції з загартованого скла. Нові розробки ми регулярно двічі на рік представляємо на профільних міжнародних виставках – “KIFF”, “InterBuildExpo”, “Design. Living Tendency”, “Warsaw home”.

Наше виробництво включає в себе кілька цехів з відповідними функціями: підрозділ попередньої підготовки скла, цех фарбування, відділ друку з сучасним і великогабаритним UV принтером, відділ збирання та готової продукції.

Замовити  кухонний фартух та отримати консультацію Ви можете прямо зараз.

Для вашої зручності спеціально розроблена електронна інструкція. В телефонному режимі наші спеціалісти з радістю Вас проконсультують, дадуть відповіді на всі запитання, розкажуть подробиці з приводу послуг, які надаються та допоможуть визначитись з вибором матеріалу, кольору, характеристик. Виготовлення замовлення розпочинається одразу після уточнення всіх моментів, щоб максимально вгодити клієнту. Також Ви самі можете обрати і купити кухонний фартух та іншу продукцію прямо на сайті.