Скіналі Кривий Ріг купити легко

Стильне дизайнерське рішення та надійний захист вертикальної поверхні робочої зони кухні – це скіналі, оптимальне рішення, що перевірене на практиці. Величезний вибір варіантів оформлення, практичність, простота догляду і довговічність – всі ці якості поєднує в собі фартух для кухні з загартованого скла в Кривому Розі, що є беззаперечним лідером серед інших варіантів обробки.

Скіналі представляють собою стінову панель зі скла. Вони встановлюються на кухонну стіну та захищають її від бризок та негативного впливу агресивного кухонного середовища. Скіналі в Кривому Розі відрізняються доступністю цін та простотою монтажу.

Сіналі Кривий ріг ціна виправдана

Практичність та революційність кухонних фартухів з загартованого скла, як захисного покриття полягає в тому, що догляд за ними набагато простіший, ні ж за будь-якими іншими видами обробки. Фарбовані стіни, штукатурка, шпалери, плитка чи пластик – значно поступаються скіналі, як з естетичної, так і з практичної точки зору.

На вартість Кухонного фартуха впливає багато чинників, але основні, що займають найбільшу частку: вид скла та товщина виробу. У виробництві найпопулярніше скло – це флоат та діамант. Флоат більш бюджетний варіант, має зеленуватий відтінок. Діамант має легенький голубуватий відтінок та набагато кращу передачу кольору, відповідно дорожчий. Виготовляємо скло товщиною 4мм та 6мм, чим товстіше скло, тим дорожче.

Скіналі представляють собою цільний шмат скла:

- без стиків, як у плитки. У швах плитки зазвичай накопичується бруд, який важко вичистити;

- не дряпаються, як пластикові панелі. Загартоване скло більш стійке до утворення подряпин;

- не бояться води і прекрасно миються, на відмінну від штукатурки;

Ще однією відмінністю являється простота монтажу. Не потрібно замішувати розчини, докуповувати безліч інструментів та вирівнювати до ідеалу поверхню стін. Монтаж скіналі, за допомогою наших спеціалістів ,в середньому займає біля 1-2 годин.

Величезна палітра кольорів та можливість прикрасити скіналі на кухню зі скла Кривий Ріг будь-яким зображенням відмінної якості роблять дизайнерські можливості безмежними.

В нашій галереї зображень зібрано сотні фото. Створити індивідуальний малюнок? Наші дизайнери з радістю готові допомогти втілити задумане.

Враховуючи перелічені вище переваги продукту, ціна скіналі повністю виправдана.

Які можна обрати скіналі Кривий Ріг?

Ми пропонуємо для своїх клієнтів такі варіанти кухонних фартухів:

  • Однотонні. До Ваших послуг величезний вибір палітр, що прикрашатимуть кухню довгі роки не змінюючи своєї яскравості та не вигоряючи від прямих сонячних променів.
  • Прозорі з глянцевою поверхнею. Можна монтувати поверх інших видів обробки стін: штукатурки, шпалер, плитки, тощо.
  • Скіналі з УФ-друком. Реалістичні та чіткі зображення з надзвичайно точною передачею кольору нанесені на фартух стануть вражаючою прикрасою для будь-якої кухні.

Також ми представляємо ексклюзивне внутрішнє підсвічування скіналі. Світло рівномірно розподіляється по всій поверхні фартуха, що створює ефект екрану телевізора. Завдяки підсвічуванню зображення наче оживає.

Для кожної кухні скляна панель виготовляється індивідуально. Правильний та точний замір – запорука ідеального фартуха. Адже є багато моментів, що варто врахувати при замовленні.

Скіналі для кухні Кривий Ріг виготовляються з загартованого скла, тому абсолютно безпечні при експлуатації, не бояться випадкових ударів та подряпин, витримують великі навантаження навісного обладнання. Під час замірів важливо передбачити розміщення розеток і вимикачів для Вашої зручності.