Скіналі в Запоріжжі. Краса та надійність для вашої кухні

Скіналі (з нагл. «skin» - шкіра) дослівно означає «обробка» або «оббивка». Вирішивши купити скіналі Запоріжжя, Ви отримаєте спеціальне захисне покриття на стіну, що кріпиться над кухонною робочою зоною, а також декоративну поверхню, що може стати справжньою родзинкою інтер’єру. Щодня на ньому залишаються волога та безліч жирних бризок від приготованої їжі. Звісно, що матеріали для найпроблемнішої зони кухні мають бути стійкими до: вологи, високих температур, хімічних засобів та жиру.

Наша компанія більше 10 років займається виготовленням кухонних фартухів з загартованого скла. Ми пропонуємо якість, що перевірена роками.

Чому варто обрати скіналі Запоріжжі?

Панелі зі скла з часом набирають все більшої популярності. Вони чудово поєднують в собі декоративні та захисні функції, які дуже цінуються сучасними дизайнерами інтер’єрів.

Головні переваги та особливості кухонних фартухів з загартованого скла:

  • Жаростійкість. Вплив високих температур загартоване скло витримує найкраще. Такі панелі не плавляться, будучи розміщеними біля відкритих джерел вогню.
  • Дизайн. Технологія виготовлення дарує можливість обирати необхідний дизайн з будь-яких кольорів та малюнків для скіналлі в Запоріжжі недорого.
  • Вологостійкість. Окрім стійкості до високих температур, скло відмінно проявило себе при взаємодії з водою. Воно також чудово підходить для обробки стін душових та акваріумів.
  • Довговічність. Скіналі для кухні, виготовлені з дотриманням усіх вимог мають велику експлуатаційну міцність. Термін використання в приміщенні може сягати десятків років, зовнішній вигляд при цьому чудово збережеться.
  • Екологічність. Скло являється матеріалом, який не взаємодіє з нічим. Його структура не пориста, тому не сприяє розвитку цвілі, не вбирає запах і не виділяє його. Відсутність швів не дає затримуватися пилу та бруду. Якщо скло розіб’ється, то розсиплеться на рівномірні шматочки без гострих країв.
  • Легкість установки. Скляні панелі монтуються протягом 1-2 годин, без зайвого бруду та пилу.

Ми з радістю виготовимо на замовлення не тільки фартух зі скла, а й створимо будь-яку інсталяцію зі скляних та дзеркальних елементів інтер’єру, поєднаних одним стилем. А саме дзеркальні панно, скляні панелі, східці і душові.

Купити фартух зі скла для кухні в Запоріжжі

Приємна ціна на нашу продукцію в Запоріжжі. До нас звертаються, щоб замовити скіналі не тільки додому, а й в офіс чи магазин. Ефектно виглядає оздоблення стін коридору або кімнати для переговорів зі стінових панелей, виготовлених з нанесенням фірмового кольору компанії або нанесеного логотипу.

Орієнтовну вартість скіналі в Запоріжжі Ви можете з легкістю дізнатись на нашому сайті, за допомогою онлайн калькулятора. Зазвичай різниця між ціною, що розрахована покупцем, і кінцевою вартістю незначна.

Як записатись на замір? Ми пропонуємо такі варіанти:

  1. Оформити заявку на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами та допоможуть оформити замовлення.
  2. Зателефонуйте нам! Ви не тільки можете отримати консультацію і домовитись про замір, а й дізнатись, яка на скіналі Запоріжжя ціна.

Наша компанія відрізняється власним сучасним виробництвом і доступними цінами. Ми зацікавлені виготовляти краще тому,  що дорожимо репутацією нашої фірми і Вами! В нашому каталозі зображень зібрано сотні зображень різноманітної тематики. У нас Ви знайдете гідне рішення для оформлення кухонної стіни.