Фартух для кухні з загартованого скла в Одесі

Наша компанія займається виготовленням скляних панелей для кухні, а також нанесенням на них  зображень за допомогою УФ-друку. В нас приємна скіналі ціна Одеса та величезний вибір фото для друку, щоб створити неповторну атмосферу на Вашій кухні.

Скіналі з загартованого скла – популярний елемент кухонних приміщень. Виконує, як естетичну функцію, так і дозволяє попередити попадання жиру та бруду на стіни робочої зони кухні.

Саме на скіналі нанесене зображення виглядає надзвичайно реалістично та вражає своїми соковитими кольорами. Фартух з загартованого скла додасть Вашому приміщенню елегантності та стане тим місцем, де справді приємно знаходитись. А по-справжньому корисна та їжа, що приготована з любов’ю та в гарному настрої!

Оцініть переваги скіналі зі скла для кухні Одеса

Інші звичні види оздоблень стіни над робочою зоною кухні значно поступаються скіналі. Ось кілька переваг та особливостей кухонного фартуха з загартованого скла:

  • Скіналі виготовляється виключно з екологічно безпечних матеріалів.
  • На відмінну від шпалер. Скляну поверхню легко відмити.
  • Фартух зі скла не має швів, а тому не накопичує бруд та жир, які важко відмити, як поверхонь з кахельної плитки.
  • Малюнок на скіналі можна наносити одразу на все полотно, що позбавляє від необхідності збирати частинки наче мозаїку.

Скляний фартух дозволяє втілити в реальність будь-яку Вашу ідею. Вражаючий краєвид, абстракція чи натюрморт, або подія, яка має для Вас особливе значення. Зображення на скіналі створить гармонію у співвідношенні з інтер’єром будь-якого приміщення.

Скіналі в Одесі виконуються в різних варіантах: поверхня може бути глянцевою, фактурною, прозорою або матовою. Хочете періодично змінювати дизайн? Обирайте прозорі панелі, які при необхідності можна знімати, щоб поклеїти нові фотошпалери чи нанести іншу штукатурку. Завдяки профільному монтажу повторний демонтаж фартуха за скла проводиться без проблем.

Фартух для кухні з загартованого скла з УФ-друком можна доповнювати внутрішнім підсвічуванням, завдяки якому зображення грає новими фарбами та наче оживає.

Навколо скіналі виникає безліч питань. Чи не розіб’ється така панель? Наскільки таке покриття міцне? Поспішимо заспокоїти: фартухи для кухні виготовляємо виключно з загартованого скла товщиною 4мм та 6мм, воно міцніше за звичайне скло мінімум в 5 разів. Щоб розбити таку панель потрібно ну дуже сильно вдарити. Окрім того, скло для фартухів стійке до впливу вологи та високих температур.

Фартух зі скла в Одесі: ціни та як замовити.

Ми пропонуємо приємні ціни на скіналі в Одесі. Дізнатись орієнтовну вартість фартуха Ви можете з легкістю на нашому сайті за допомогою онлайн калькулятора. Зазвичай ця вартість незначно відрізняється від кінцевої. Дзвоніть нам, і дізнайтесь орієнтовну ціну по телефону.

Перед тим, як замовити скляний фартух на кухню, варто пам’ятати, що скіналі встановлюються після завершення монтажу кухонного гарнітура, а не навпаки.

Замовляючи фартух необхідно врахувати, де будуть розміщуватись вирізи для вимикачів та розеток. Точний замір – запорука швидкого та якісного виконання замовлення і монтажу, без зайвих затрат. Наші спеціалісти виконують швидкий та чистий монтаж.