Скіналі для кухні купити Київ

Саме кухня – це те місце в домі, де під час планування інтер’єру варто звертати увагу не тільки на дизайн, а й на практичність. Тому оптимальним сучасним рішенням для облицювання робочої зони стане панель з загартованого скла, що представляє собою стінову панель (однотонну, прозору або з фото друком), що надійно захищає поверхню стіни від впливу негативних чинників..

Поширеною проблемою серед користувачів є недостатня кількість світла на робочій поверхні кухні. Наша компанія успішно вирішить цю задачу! Адже ми виготовляємо скляні фартухи з ексклюзивним підсвічуванням, що не тільки є джерелом додаткового світла, а й робить скіналі ефектною прикрасою кухонного інтер’єру.

Чому варто обрати скіналі для кухні Київ?

Нижче, ми перерахували основні особливості та переваги фартуха для кухні, які пояснюють, чому на скіналі зі скла Київ ціна виправдана:

  • Естетичність. Скіналі для кухні формують її стиль, скло гармонійно доповнить будь-який інтер’єр, а підсвічування дарує виробам ще більш ефектний зовнішній вигляд.
  • Довговічність. Загартоване скло стійке до випробувань часом. А фарба не боїться впливу прямих сонячних променів та високих температур.
  • Екологічність. Скло – безпечний матеріал, що не несе ніякого негативного впливу на здоров’я та самопочуття.
  • Легкість догляду. Скляні фартухи для кухні не потребують особливого догляду. Достатньо вчасного миття будь-яким засобом для скла без спирту.
  • Відсутність швів. На відмінну від класичної плитки, скляна панель не має швів, в яких зазвичай з часом накопичується жир та капоть, які дуже важко відчищати.
  • Простота монтажу. Наші спеціалісти встановлюють скіналі в Києві за 1-2 години. Це чистий монтаж, що не потребує особливої підготовки та замішування спеціальних розчинів.

До того ж кухонний фартух не просто яскравий елемент декору. Можливості дизайну з використанням скла практично безмежні. Завдяки високій світловідбиваючій властивості скіналі можна візуально збільшити простір невеличкої кухні. Зробіть кольорові акценти в інтер’єрі у будь-яких відтінках, додайте унікальності оригінальним малюнком, фото чи просто підкресліть загальний стиль приміщення.

Залежно від Ваших побажань та видів обробки скло може бути глянцеве або матове, прозоре або з малюнком. Завдяки УФ друку на склі зображення збереже свою яскравість та деталізацію.

Де купити скіналі Київ?

Купити скіналі для своєї кухні Ви можете на нашому сайті : заповнивши та відправивши нам заповнену форму, або зателефонувавши за номером, вказаним в шапці сайту. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть розумно розрахувати вартість та допомогти з усіма моментами замовлення.

Фартух для кухні виготовляється з урахуванням індивідуальних побажань клієнта, розмірів та отворів під розетки. Обов’язково береться до уваги наявність та розміщення витяжки. Швидкий та чистий профільний монтаж не потребує ідеально рівних стін, що ще більше спрощує задачу.

Враховуючи попередні особливості кухонного фартуха ціна скляний фартух для кухні Київ повністю виправдана.

Вибір зображення для скляного фартуха на кухню за Вами, а ми відобразимо навіть найсміливіші ідеї у високій якості та з відповідним професіоналізмом.

Для Вас завжди у відкритому доступі наш каталог зображень, де можна обрати будь-яке зображення для скіналі.