Фартух на кухню з підсвічуванням

Є в наявності
Модель: 4
  • 5400грн/м.п.
Цей товар зараз дивляться 2 користувачів
Стильні та сучасні кухні зазвичай виготовляються в білих, чорних та інших класичних відтінках. Модерн характеризується строгістю геометричних форм та відсутністю помітних кольорів. На нашому сайті кожен може підібрати фартух на кухню з підсвічуванням в будь-якому стилі. Фартух виготовлений з імітацією дорогоцінного італійського мармуру та доповнений внутрішнім підсвічуванням підкреслить стиль ...  

Стильні та сучасні кухні зазвичай виготовляються в білих, чорних та інших класичних відтінках. Модерн характеризується строгістю геометричних форм та відсутністю помітних кольорів. На нашому сайті кожен може підібрати фартух на кухню з підсвічуванням в будь-якому стилі.

Фартух виготовлений з імітацією дорогоцінного італійського мармуру та доповнений внутрішнім підсвічуванням підкреслить стиль Вашої кухні. Такий фартух володіє рядом переваг:

  • Гармонійно поєднується з стільницею, виготовленою з натурального каменю, або його імітацією;
  • Підкреслює солідність та респектабельність інтер’єру;
  • Фартух з підсвічуванням створює гру світла, завдяки ввімкненому основному освітленню, яке відблискує від поверхні фартуха;
  • Ще більший вау-ефект досягається завдяки внутрішньому підсвічуванню;
  • Візуально збільшує простір, що особливо актуально для маленьких та середніх за площею приміщень.

Для скіналі з підсвічуванням ціна, розміри, дизайн обговорюються з нашими спеціалістами, які з радістю допоможуть Вам підібрати кухонний фартух, враховуючи всі побажання.

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
З цим дивляться