Кухонний фартух з підсвічуванням

Є в наявності
Модель: 3
  • 5400грн/м.п.
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Кухонний фартух з підсвічуванням – ефектна новинка, що дозволяє проводити час на кухні без потреби в основному освітленні та створити романтичну і загадкову атмосферу. Фартух з підсвічуванням оформляється так само, як і звичайне скіналі – з будь-яким зображенням, використовуючи вподобане фото або повторюючи текстури матеріалів. Рівномірний розподіл світла являється головною особлив...  

Кухонний фартух з підсвічуванням – ефектна новинка, що дозволяє проводити час на кухні без потреби в основному освітленні та створити романтичну і загадкову атмосферу.

Фартух з підсвічуванням оформляється так само, як і звичайне скіналі – з будь-яким зображенням, використовуючи вподобане фото або повторюючи текстури матеріалів. Рівномірний розподіл світла являється головною особливістю виробу, що оживляє малюнок зсередини.

Щоб досягти максимального ефекту, фартух для кухні з підсвічуванням покривається яскравим малюнком, щоб створити ефект повної присутності, наприклад зображення:

  • Квітів;
  • Підводного світу;
  • Нічного мегаполісу та ін.

Відкриваються безмежні можливості ,що дозволяють втілити в життя найсміливіші ідеї. Навіть фартухи оформленні в темних відтінках з підсвіткою виглядають виграшно і достатньо освітлюють приміщення.

Практичність, унікальність та безпека поєднані у кожному скіналі для кухні з підсвічуванням. Обирайте свій фартух і ми допоможемо втілити бажане в реальність.

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
З цим дивляться